пʼятниця, 1 липня 2016 р.

Авто для АТО

   Завдяки не байдужим Діпрянам днями  у зону конфлікту відправлять ще одного залізного коня. Транспорт не новий та дасть фору сучасним автівкам, переконані волонтери. Над ним працювали декілька місяців та нарешті роботу завершили.
   Замість брухту – робоча автівка. Цього старенького УАЗика Дніпровські волонтери придбали декілька місяців тому. На той час він вже неодноразово бував у зоні АТО. Волонтери діляться, повернути у стрій побитий транспорт  було не просто. Та завдяки не байдужим містянам реанімувати залізного коня все ж вдалося.
   Автівку відновлювало одразу двадцять чоловік. Волонтери кажуть, це вже четвертий транспорт який відправляють на передову. Починали чоловіки з ремонту БТРів. Загалом майже два роки вони не лише латають техніку, а й збирають інші необхідні речі.  Цього разу у салоні УАЗа також чимало корисних подарунків для військових.
   Та світ не без добрих людей. Збирати речі та лагодити автівку допомагали не байдужі містяни. Все за власний кошт. Для того аби зробити роботу оперативно працювали до пізньої ночі. Та ось нарешті усе готово.
   Наразі автівка пройшла свій останній тест драйв на мирній землі. Та вже завтра її відправлять у зону АТО. Там подібні подарунки на вагу золота.