пʼятниця, 15 липня 2016 р.

6 тонн магії.

   Дніпровці знову загадуватимуть бажання біля скляної кулі. На фестивальному причалі презентували новий символ міста – кулю миру.
Нагадаємо, 2 роки тому скляну скульптуру розтрощили. Відтоді  містяни та архітектори міркували над тим, що саме має прикрашати Січеславську Набережну.  І лише нещодавно стало відомо про повернення символу – кулі бажань.
   Новий символ міста – скляну кулю в Дніпрі відкривають з урочистостями. Майже з самого ранку біля неї чергують поліцейські, охоронять скульптуру від занадто нетерплячих городян.
І хоча куля скрита від поглядів тканиною, та містяни все одно підходять та фотографуються з нею. Зізнаються,  чекати сил немає. Дуже корить побачити новий символ міста.
   Містяни кажуть – скляна куля - більше, ніж просто пам’ятка, а справжня перлина Дніпра. Та зізнаються, коли 2 роки тому попередню скульптуру зруйнували – вони дуже засмутилися. Тож, нині городяни сподіваються, що куля буде більш стійкою.
   Презентувати новий символ виходить міський голова Дніпра. Він також згадав сумну історію попередньої кулі та додав що відновлення скульптури – має не аби яке значення для міста. Та ось настає час ікс. Побачити нову кулю збігся цілий натовп. Доторкнутися до скульптури та загадати бажання поспішив кожен. Містяни зізнаються – вірять в чарівну силу кулі. Проте, нині  – бажаного не відкривають.
   В магічні сили скульптури вірить навіть один із її авторів, Володимир Носенко. Чоловік ділиться – нова скульптура значно краща за попередню: красивіша, міцніша та важча. Каже, скляна куля важить більше 6 тон.
   Також нова скляна куля, на відміну від попередниці, буде світитися вночі. Тож, загадувати бажання біля неї містяни тепер зможуть цілодобово.