вівторок, 12 липня 2016 р.

Ескізи медалей «25 років незалежності України»

   Відзначити кращих представників регіону різних галузей взяли за мету керманичі Дніпропетровщини. Планують здійснити задумане до ювілею нашої держави.
   Якою має бути пам’ятна ювілейна медаль області?  Учасники засідання спеціальної комісії обговорювали все - від ескізів - до номінацій. Вже відомо, що медаль «25 років незалежності України»  виготовлятимуть  зі сплаву металів.  За одну одиницю відзнаки-сувеніру готові виділити 250 гривень з обласного бюджету. Дизайнер відзнаки пропонував виготовити медалі у Франції, але від цієї пропозиції відмовилися – невиправдано дорого.
   Учасники робочої наради відзначили – ескізи відзнаки голови Дніпропетровської обласної ради виконані на високому фаховому рівні. Сумніватися в цьому не приходиться, адже серед членів комісії – відомі фахівці, які прекрасно знаються на краєзнавстві, історії нашої області та держави.
   Голова обласної ради Гліб Пригунов повідомив – аби відзначити гідних представників регіону, звернулися до громадськості міст, районів, керівників підприємств та закладів Дніпропетровщини. Почесна обласна відзнака вручатиметься тим, хто протягом чверті століття добросовісно працював, творив, захищав, рятував.  Одним словом  - кращим нашим землякам як вдячність за внесок у розвиток області.