субота, 23 липня 2016 р.

22 го липня свій день народження святкує дніпровське тролейбусне депо № 2

   Цього річ відзначають 36 років з дня заснування. Хоча – це і не ювілей, проте до дня народження влаштували справжнє свято.
Рогаті та залізні. Вони починають роботу близько 5ї ранку і завершують аж опівночі. Тролейбуси й нині лишаються одним із найдешевших засобів пересування містян у Дніпрі. 22го липня тролейбусне депо №2 відзначає день народження – 36 років. Тож, до цієї дати тут влаштували справжнє свято. Співали пісень та куштували торт у формі того ж таки тролейбуса. А найкращих робітників відзначили похвальними листами.
   Отримав нагороду і водій Олександр. Ділиться – вже 9 років поспіль керує рогатим. А нещодавно йому довірили один з 6 новеньких тролейбусів, які закупили в депо. Зізнається, різниця між старими та новими – разюча.
   Нині кількість техніки в депо складає 68 одиниць. З них 55 щодня курсує вулицями Дніпра. Проте, зі слів начальника депо, рухомий склад вже давно потребує оновлення.
   Нову техніку депо №2 обіцяє і директор КП «Дніпропетровський електротранспорт». Володимир Кобець ділиться – нові тролейбуси не змусять на себе чекати. Обіцяють в КП і реконструкцією деяких маршрутів.
   Тим часом свято добігає кінця. Торт з’їдено і водії та кондуктори поспішають повернутися до роботи. Адже і в день народження депо, кажуть, найважливіше – це аби тролейбуси прибували на зупинки вчасно, де їх так чекають містяни.