вівторок, 19 липня 2016 р.

У неділю, 17 липня в Дніпрі провели проміжні вибори до Верховної Ради по 27му округу

   День ікс. В гонці за місце народного депутата взяло участь 59 кандидатів. Порядок в Дніпрі забезпечувало близько 1000 поліцейських.

   Виборча дільниця у палаці студентів  ДНУ за чотири години до кінця голосування. Спостерігачів тут більше, ніж виборців. Члени комісії кажуть – явка доволі низька. Висувають припущення, це через аномальну спеку. Адже стовпчик термометра торкнувся + 37 градусів. Голова ДВК,  Юлія Родіонова ділиться, хоча члени комісії готувалися до можливих провокацій та порушень, проте, день виборів проходить досить спокійно.
   І хоча грубих порушень зафіксовано не було. Та, як зазначають спостерігачі, деякі виборці поводили себе підозріло. Зокрема намагалися зайти до кабінки по двоє. Проте минуло без провокацій.
   Зі слів експертів на 27му окрузі проживає велика кількість молоді. Та, члени ДВК кажуть, більшість містян, які взяли участь у голосуванні – це люди похилого віку. Віддати свій голос за обраного кандидата прийшла і пані Тетяна. На її думку, дніпровцям треба бути більш активними та долучатися до процесу виборів.
   Не злякалася аномальної спеки і пані Ніна. До дільниці прийшла з надією  на позитивні зміни у житті Дніпра.
   Наразі відомо, загальна явка виборців в Дніпрі склала близько 20%. Нині ж центральна виборча комісія продовжує підрахунок голосів.