четвер, 28 липня 2016 р.

10 липня розпочали планові роботи на Дніпровській телевізійній башті

   Дві тони фарби та понад місяць праці. Для того аби запобігти корозії металевої конструкції, раз на 10 років телевізійну вежу фарбують. Цього річ це й стало причиною відключення сигналу по всій області.
   180 метрів заввишки  – понад 40 телевізійних каналів. Ось ця вежа здійснює телевізійне мовлення на більше ніж 60 кілометрів по всій області. На початку місяця тут розпочали роботи. В планах пофарбувати усі металеві деталі конструкції.
   Працівники кажуть - аби провести роботи у найкоротші терміни, телевізійний сигнал мали вимкнути з 20 по 31 липня. Але пішли на зустріч телеглядачам. Мовлення призупинили лише один раз, коли роботи проводили на висоті понад 140 метрів. Все для того, аби уберегти працівників від шкідливого випромінювання.
   Але й того дня до дніпровської філії концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення надійшло чимало дзвінків від обурених жителів області. Наразі працівники поспішають заспокоїти, для завершення роботи їм знадобиться всього два дні.  
   Наразі вже завершили 70 відсотків від запланованого. Працівники обіцяють - якщо погода не підведе, то всі роботи завершать вже до кінця цього тижня.