пʼятниця, 1 липня 2016 р.

Аквапарк чи нічний клуб?

    Жителі масиву Перемога-1 жаліються, що зовсім втратили сон. Нещодавно на березі Дніпра відкрили аквапарк. Вдень відвідувачі купаються в басейні та катаються на гірках, та вночі, кажуть активісти, роботу починає нічний клуб із гучною танцювальною музикою.
   Про будівництво аквапарку на березі Дніпра заговорили ще минулого року. На громадських слуханнях в 2015 році забудовники пообіцяли містянам залишити вільний доступ до річки та зробити безкоштовний вхід на територію закладу. Аквапарк побудували та про обіцянки, здається, забули. Мешканці масиву жаліються – ділянка громадського пляжу зменшилася. А на околицях закладу замість задекларованого в протоколах «благоустрою території» – сміття.
   Жителі масиву чекати не стали – та й звернулися до міськради. Там пообіцяли провести громадські слухання. Дату зборів призначили на 9 червня - за 2 дні до офіційного відкриття закладу. Та слухання перенесли майже на місяць. Аквапарк ж тим часом відкрили. Та не тільки. Неприємним бонусом, скаржаться місцеві, став нічний клуб просто неба. 
   Пані Тетяна ділиться – аби захистити право на спокійний сон, жителі масиву об’єдналися та відправили з десяток письмових заяв до міськради, облдержадміністрації, та управління патрульної поліції області.
   Викликати санітарну службу закликають і представники нічного закладу. Станіслав Фомін – заступник директора аквапарку запевняє – забудовники виконали всі умови, узгоджені з мешканцями масиву на перших громадських слуханнях у 2015 році.
   А щодо нічної діяльності закладу додає  - клуб нікому не заважає, адже музика грає в межах, дозволених законом.
   Шукати правди мешканці масиву та забудовники будуть на загальних  громадських слуханнях. Збори проведуть вже 4 го липня, з 10ї до 12ї ранку у приміщенні Соборної районної ради.