середа, 15 червня 2016 р.

Добровольцям – пільги

   Добровольці вийшли на мирний пікет перед облрадою – так свою зустріч називають її учасники. Насправді ж, чекають на одне з рішень сесії, яка ось-ось розпочнеться. Адже на порядку денному буде питання, про надання пільг учасникам бойових дій.
   А тим часом збираються депутати – кворум є, зареєстровано 63 картки. Питання перше - про пільги -  на яке чекали військові. Обласні самоурядовці його одноголосно підтримують.
   Серед 18 питань порядку денного не проголосували депутати лише за одне. Не підтримали мораторій на процедуру банкрутства комунальних закладів. Проблеми з заборгованістю водоводів поки вирішують в судових залах. Серед іншого прийняли проект  спрощення процедури передачі депутатських коштів на  вирішення соціальних проблем громадян.      Завітали на пленарне засідання й учасники АТО. Скаржаться, землю під сільськогосподарські потреби, на яку мають право отримати не можуть. Вже втомилися бігати різними кабінетами, а результату жодного.
   І наостанок пленарного засідання своє прохання депутатам висловив головний лікар Мечникова – Сергій Риженко. Ділиться, потрібні гроші на медикаменти для поранених  адже ліків для них не вистачає.
   Головуючий на сесії Святослав Олійник запевнив, вже найближчим часом лікарня отримає необхідну допомогу.