середа, 22 червня 2016 р.

Хто ти?

   Перукар, дизайнер, рятувальник чи поліцейський. А можливо кулінар чи сантехнік? Цими вихідними у сквері Героїв розгорнулося ціле «Місто професій».
Тут кожна дитина могла спробувати себе в ролі того чи іншого фахівця.
  Прийшов до міста професій, взяв паспорт та йди працювати. Так для дітей у Дніпрі відкрили своєрідну ярмарку спеціальностей. Даша і Маша часу не гають. Документи вже отримали. І мають свої пріоритети в професіях.
   Один із тих, хто представляє свою професію дітям – Богдан. Він інспектор вибухової техніки. Демонструє малечі такий собі робот, який допомагає знешкодити вибухові? пристрої. Та головне говорить, для дітей тут є можливість ознайомитися з арсеналом небезпечних предметів.
   А як можна захиститися від злодія добре знає майстер японських бойових мистецтв – Дмитро. Говорить, у цій культурі багато часу приділяється й різним технікам медитації. Тож можна не тільки навчитися постояти за себе, а ще й пізнати власний внутрішній світ.
   Прикрасити себе та людей навколо – цьому у «Місті професій» можуть навчити фахівці  дизайну одягу. Пані Вероніка ділиться, що особисто для неї цікаво у цій творчій професії.
   Організатори розповідають, проект існує з дві тисячі чотирнадцятого і проходить такий ярмарок професій щороку. Головна мета - говорять, профорієнтація для дітей. А ще, тут у кожному наметі вони можуть спробувати щось зробити власними руками і заробити спеціальні гроші.
   Зароблені гроші малеча потім може обміняти на солодощі та сувеніри. Головне, не лінуватися та назбирати необхідну суму.