пʼятниця, 3 червня 2016 р.

Змагання на швидкість та мужність

   Вже третій рік поспіль в університеті внутрішніх справ проходять змагання на кращу рятувальну команду. Роль рятівників приміряли на себе майбутні правоохоронці. 
   Майбутні правоохоронці випробовують власні сили. Проходять естафету та гасять імпровізовані пожежі. Адже такі вміння  майбутнім поліцейським та слідчим у роботі можуть знадобитися – впевнений проректор Вишу.
   Денис брав участь у змаганнях в минулому році. Тоді його команді перемогти не вдалося. Тож хлопці вирішили спробувати ще раз. І нині підготуватися краще. Хлопець впевнений, такі змагання не просто цікаві, а навіть необхідні.
   А ось Костя – першокурсник, тож цього року свої сили випробуватиме вперше. Очікувань – багато.
   Аби показати хлопцям, з якою технікою працюють справжні фахівці – рятувальники привезли американську професійну машину. Запевняють, таких в Україні лише чотири і всі у нашому місті. Об’єм цистерни – 10 тон. Для порівняння на інших автомобілях, які зазвичай використовують спеціалісти – близько двох.
   Загалом участь у змаганні цьогоріч беруть одинадцять команд. Серед них і студенти, і курсанти. Пройти хлопці мусять чотири етапи. Перший – якнайшвидше добігти до телефону та подзвонити до рятувальної служби. Другий – загасити палаючу діжку. Далі – розкотити пожежні рукави. І останній потрапити напрямом води чітко у ціль.