середа, 15 червня 2016 р.

В пошуках кращої долі

   Мешканців зоопарку на монастирському острові перевезуть до інших міст України.  А єдина зоозона в Дніпрі незабаром припинить існування.
  Скалічені мавпи, голодні вовки та ведмідь у затісній клітці – страшні реалії єдиного в Дніпрі зоопарку. Місяць тому розпорядженням міського голови зоозону вирішили ліквідувати. Тоді постало питання – куди саме подіти тварин. Нині ж, кажуть чиновники, проблем з цим немає.  Адже за дніпровськими звірями вишукувалася ціла черга зоопарків з інших українських міст. Та навіть закордонних притулків. Проте, кажуть, аби кому тваринок не віддадуть – всі зоопарки прискіпливо перевірять.
   Нині, зі слів Михайла Лисенка, особливою популярністю серед зоопарків користуються вовки, кабани та ведмеді. А ось з птицею – складніше. Проте і крилатих обіцяють влаштувати з комфортом. Ба більше - на ліквідації зоопарку Дніпро може навіть заробити.
   Наразі вже укладено домовленості, з Київським та Миколаївським зоопарками. Перевезти ж всіх тварин планують до кінця вересня, тоді зоопарк на Монастирському острові припинить свою діяльність. На його місці проведуть еко-реабілітацію ділянки. А ось будувати нові зоопарки в Дніпрі – не планують.