четвер, 30 червня 2016 р.

Служити та захищати – лозунг нової поліції


   Від сьогодні цього правила дотримуватиметься ще 190 новоспечених правоохоронців. У дніпровському університеті внутрішніх справ відсвяткували перший випуск поліціянтів.
Молоді офіцери працюватимуть у слідчих підрозділах та відділах превентивної діяльності.
   Близько двох сотень вчорашніх курсантів вже готові до служби. Зовсім скоро ці молоді офіцери вийдуть на вулиці міста аби забезпечити  порядок.
   А зараз гучна музика, святкова атмосфера та парадна форма. На плацу зібралися випускники, їхні родичі та викладачі. Новоспечені поліціянти говорять, виш обрали ще до реформи та зміни у системі збройних сил їх лише потішили. Молоді та амбіційні вони кажуть, готові до будь яких випробувань.
   Серед випускників сьогодні й чимало дівчат. Кожен п’ятий офіцер у спідниці. Документ про вищу освіту отримала й Марія. Дівчина ділиться, до університету вступили аби змінити країну на краще, а почати вирішили з власного міста. Говорить, за три роки навчання пройшла практичну і теоретичну підготовку. Зізнається, опанувати ази оборони для неї виявилося не просто.
   Загалом цього дня вручили 191 диплом, 23 з відзнакою. Викладачі кажуть, ці офіцери пройшли школу молодого бійця, адже навчалися за новою програмою. Більше практики та нові викладачі - то обов’язкові зміни в навчальному плані після реформи збройних сил. Відтепер особливу увагу приділяють вивченню європейського права та практичній підготовці.
   Закон, честь та гідність – головні постулати офіцера. На плацу університету випускники  пообіцяли слідувати цим простим правил у подальшій роботі. Традиційно попрощалися з університетом та отримали документи про вищу освіту, відтак спокій та безпека у Дніпрі тепер у їхніх рука.