четвер, 23 червня 2016 р.

Центр ресоціалізації

   Насилля в сім’ї, алкогольна або ж наркотична залежність – точної статистики щодо кількості таких ситуацій не існує, впевнені волонтери Дніпра. Адже більшість людей, що потрапили у складні життєві обставини, вважають за краще залишитися із власною проблемою сам на сам.
   Лікарі, психологи, юристи та соціальні працівники – ці фахівці найбільш потрібні людям, що потрапили у складні життєві обставини, впевнені волонтери. Для того, аби людина могла отримати допомогу всіх цих спеціалістів в одному місці у Дніпрі створили центр ресоціалізації. Його відкриття заплановано на кінець літа. А поки що у рамках проекту, найближчим часом відбудеться перший соціальний благодійний захід - фестиваль «Щаслива мама – щаслива родина». На ньому протягом тижня жінки та цілі родини вчитимуться долати складні життєві ситуації.
   Щодо самого центру ресоціалізації – тут  в першу чергу  фахівці надаватимуть допомогу жінкам, що потрапили у складні життєві обставини. Діляться, найбільша проблема, із якою зіштовхуються представниці слабкої статі – це сімейне насилля. У 2016-му з цього приводу до соцслужб надійшло лише 20 повідомлень – та насправді, розповідають спеціалісти, таких випадків набагато більше. Тож більшість, кажуть, просто не звертаються зі скаргами.
   Та допомагатимуть не тільки жінкам, що потерпають від сімейного насилля. А і чоловікам, дітям, переселенцям, хімічно залежним. Фахівці кажуть, проблеми потрібно вирішувати усією родиною та комплексно. Тож закликають не боятися звертатися по допомогу у разі потреби, та не залишатися із проблемою наодинці.