середа, 8 червня 2016 р.

Не вбивайте гімнастику!

   Не вбивайте гімнастику! Поверніть спортсменкам залу! Із такими плакатами під стіни Дніпропетровської міської ради та під будівлю самого закладу вийшли батьки та вихованці  профільної Школи олімпійського резерву.
   Маленька Люба Козакова та ще зо 3 десятки її подружок влаштували цілий флеш-моб під стінами міської ради. Дівчата водили коло та показували гімнастичну вправність. А все для того, аби  привернути увагу чиновників до їхньої недитячої проблеми -  можуть залишитися без зали для тренувань.
   Малі спортсменки стали заручниками фінансових та юридичних  непорозумінь.  СДЮШОР, де виховують гімнасток, не має спортивної зали - займаються  у приміщенні  фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Коли школа була профсоюзною - жодних проблем не було. але в 2015-му заклад став комунальним. Тож  тепер  сплачувати  вже за оренду  зали  СТП «Україна»  має міська влада.  Директорка  СДЮШОР роз’яснює - власник  приміщення наполягає на укладенні тристороннього договору оренди - щоби гімнастки могли продовжити тренування.
   Боронити тренувальну залу, до якої звикли, прийшли дівчата та батьки. біля будівлі також зорганізували мітинг.  Вийшли із плакатами «Не вбивайте гімнастику».
   «На вулиці не залишаться!» - тим часом запевняють чиновники  міськради. Олександр Шикуленко - заступник дніпровського  міського голови говорить: «Без тренувальної зали гімнастки не сидітимуть.»  Але й приставати на запропоновані умови  оренди не квапляться. Бо ціна зависока!
   Та геть інші цифри  озвучує  представник фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Іван Прошак. Телефоном повідомив журналістам - сума про яку йдеться - 30-35 тисяч у літні місяці та близько 80-ти тисяч за оренду зали взимку.  Сума покриває передусім комунальні платежі.
Пан Прошак запевняє - ладен спілкуватися з міськрадою. Заступник мера Шикуленко говорить про готовність вирішувати ситуацію на користь  спортсменок юридичним шляхом.  А поки ті шукають згоди, гімнастка Ангеліна Заверуха, із десятком  переможних медалей на  шиї, поспішає на тренування.