середа, 22 червня 2016 р.

Без бар’єрів та з вело доріжками

   Без бар’єрів та з вело доріжками. Так бачать Дніпро у найближчому майбутньому нові радники міського голови.
   Олександра Кутас – одна із новопризначених радників міського голови. Жінка пересувається на візку, тож на власному прикладі знає, у Дніпрі для таких людей, як вона нічого не обладнано. Тож свої першочергові завдання давно визначила. Зробити місто безбар’єрним для всіх. Впевнена, досвід розвинених країн може стати в нагоді.
   Перше, на думку пані Олександри, для зручності людей потрібно зробити спеціальну програму. Де всі бажаючі зможуть ставити помітки та додавати фото на мапі. Так, одразу можна буде дізнатися, чи доступний той чи інший заклад для людей з особливими потребами.  Погоджується з жінкою і Юрій Лозенко, він тепер радник міського голови з питань інфраструктури. Запевняє, місто без обмежень один із пріоритетів у його планах. Аби маломобільні групи населення не відчували незручностей.
   Крім цього у нього є і інші пропозиції щодо розвитку інфраструктури Дніпра. Це й збільшення кількості острівців безпеки на дорогах, і вело доріжки, і упорядкування парковок. Розпочати ж планує з реалізації проекту «смарт сіті»
   По цьому ж принципу у майбутньому, радник вважає за потрібне перевлаштувати й інші магістралі.