середа, 29 червня 2016 р.

Підприємці проти міськради

    Власники МАФів б’ють на сполох. Мовляв їхні кіоски демонтують незаконно. В міськраді ж тим часом звітують – все йде за планом. Підприємців повідомили про демонтаж та дали час на те, аби вони самостійно прибрали кіоски.

   Кіоск Юлії Хейло розташований по вулиці Новокримська. Це чи не найбільш заселена Мафами ділянка у Дніпрі. Ще у березні частину кіосків вирішили демонтувати. Проте, каже, пані Юлія їй працювати дозволили за умови, якщо жінка перенесе свій кіоск. Підприємниця умови виконала і за власні кошти пересунула Маф. Проте, коли звернулася до міськради аби отримати новий договір – їй відмовили.
   Тепер ж, ділиться – Маф обіцяють знести. Тож, нині вона змушена щодня і щоночі чергувати біля свого кіоску.  Та це, каже, стає дедалі небезпечніше.
   Проте пані Юлія намірів відстояти свій кіоск не полишає. Адже Маф – єдине джерело прибутку для її родини.  В той час представники "Самозахисту підприємців" жаліються – мовляв на місцях, де раніше були їхні кіоски – нині з’явилися інші.
   В міськраді ж говорять -  всі проблеми через відсутність єдиного нормативного документу, який би міг точно регламентувати правила розміщення мафів. Проте робота з очищення вулиць міста – триває. Так, підприємці, чиї МАФи встановлені без відповідних документів – отримали приписи-попередження ще весною. – кажуть у міськраді. І про можливий демонтаж – знають. А деякі навіть почали його проводити самостійно. Нині ж управління з організації контролю благоустрою зносить мафи у хаотичному порядку. Адже прибрати всі незаконні об’єкти разом – місто можливості не має. В управлінні додають – деяким підприємцям дійсно дозволять продовжити роботу, посунувши маф.
   Зі слів Олександра Каховського, нині в міськраді розробляють документ, який регламентуватиме правила розміщення мафів та фінансову сторону питання, зокрема вартість оренди площі підприємцями. Щоправда, коли саме документ буде представлено офіційно – невідомо.