середа, 22 червня 2016 р.

Невдячна праця

   10 місяців без зарплатні. Робітники ПАТ «Дніпрометробуд» з серпня 2015го працюють безкоштовно. За цей час підприємство заборгувало майже 9 мільйонів гривень. Відчай вивів людей на вулиці.
І минулої п’ятниці, 17 червня робітники вийшли на мітинг під стіни міськради. Там до проблем людей прислухалися –  згодилися частково сплатити борги підприємства. Проте активісти кажуть, виділених 2х мільйонів недостатньо. Та і майбутнє фінансування під питанням.
   Катастрофічна ситуація і на Дніпропетровському металургійному заводі. Тут, каже голова профспілки, 700 робітників вже 5 років не отримують зарплатні. Правди шукають у судах.
   А ось представники ЮЖМАШу стверджують – вже майже 2 роки робітникам заводу не платять вчасно. Саме тому профспілки змушені по декілька разів на рік виводити людей на мітинги та вимагати виплат. Проте, чому держава не контролює ситуацію – не зрозуміло – дивуються активісти.
   Нині, зі слів активістів – мітинг лишається чи не єдиним важелем впливу. Тож, 23го червня у четвер обіцяють провести марш Гідності. Протестуватимуть під міськрадою, обласною прокуратурою та пенсійним фондом.