середа, 22 червня 2016 р.

Безкоштовна робота «Дніпрометробуду»

   Вже понад пів року працівники не отримують заробітну плату. За цей час борг назбирався чималий – 8 мільйонів гривень. Після безрезультатних звернень та листів до представників місцевої та обласної влади працівники вийшли на мітинг.
Увагу привертали під стінами міської ради в  день чергової сесії.
   Дев’ять місяців без заробітної плати та все ж терпець увірвався. З плакатами, касками та прапорами метробудівці вийшли на мітинг. Серед них й пані Тетяна. Жінка працює машиністом. Говорить, свою роботу люди виконують на совість та коштів не отримують. Жінка бідкається, жити в борг їм просто набридло.
   Загалом кошти не отримує сто двадцять працівників та на мітинг вийшли далеко не всі. Люди кажуть, подібні протести для метробудівців не дозволена розкіш. Щодня вони відкачують десятки кубометрів підземних вод. Та якщо процес зупинити, бодай на добу, техногенної катастрофи, кажуть, не уникнути.
 Також люди кажуть , їх обурив один з варіантів вирішення проблеми, який запропонували днем раніше. На кожного працівника планували видати кредит. Люди кажуть, у такому випадку вони втрачають право на субсидії та рік стажу.  Це їх не влаштовує, тому й вимагають створити спеціальну комісію.
Представники Дніпрометробуд вкотре вийшли на мітинг, аби їх все ж почули. Якщо ж це не допоможе, кажуть, вже 23 червня планують ще одну забастовку.