середа, 22 червня 2016 р.

Небезпечний світлофор

   За останні декілька днів на Слобожанському проспекті зафіксували два ДТП. Серед постраждалих молода дівчина та парубок. Причиною цих нещасних випадків називають світлофор біля наземного переходу.
Для того аби припинити низку  аварій на проспекті обмежили роботу цього світлофора.
   Монтувати паркан почали, ще в ранці та по обіді роботи завершили. Прохід до зебри закрили – цим й викликали невдоволення  місцевих жителів. В першу чергу такі зміни обурили молодих матусь. Адже наземний перехід просто не пристосований для дитячих візочків.  Пані Анастасія мати трьох діток. Жінка говорить, щодня з малечею ходить на ринок за свіжим сиром та овочами. Ділиться, завжди користувалася світлофором, адже піднімати тринадцяти кілограмовий візочок самостійно вона не може.
   Та долати завітні метри через наземний перехід важко не лише матусям. Пенсіонери бідкаються, сходинки даються їм надзвичайно складно, а підніматися ескалатором виявилося небезпечно.
   Та є й ті кого такі зміни тішать. Люди кажуть, перш за все ми маємо дбати про безпеку та лише після цього думати про комфорт городян.
   Працівники наземного переходу коментувати ситуацію відмовилися. Та не на камеру зізналися, люди скаржаться, мовляв цей перехід обладнаний не достатньо. Та іншого виходу говорять, не мають.