середа, 22 червня 2016 р.

Небезпека зовсім поруч

   У Дніпрі, на житловому масиві Перемога-6 вже майже 10 років знаходяться 2 занедбані недобудови. Місцеві мешканці б’ють на сполох, адже наразі споруди перетворилися на небезпечний ігровий майданчик для підлітків.
Із власником будівель зв’язатися люди не можуть, адже, кажуть, він зник ще кілька років тому.
   А ще алкоголь, цигарки та травми – все на власні очі чи не щодня бачить Олена Євгеніївна, адже саме такий вид відкривається з літньої тераси жінки.  Розповідає, недобудовам вже років з 10, але раніше це «райське містечко» було замуроване огорожею. Та наразі – металеві конструкції частково зруйновані. Тож, дірки у заборах немов би запрошують місцевих бешкетників у гості.
   Жінка ділиться, місцеві цей безлад намагаються припинити власними силами. Сама ж пані Олена поліцію викликає чи не щодня, розповідає, правоохоронці регулярно випроваджують школярів з небезпечної ділянки. На момент зйомки дітей у недобудові не було – можливо, кажуть місцеві, цьому посприяли поліціянти.
   Місцеві впевнені, дітлахів потрібно не проганяти із недобудови, а позбавити можливості туди потрапляти взагалі. Та згідно закону, ставити огорожу навколо будівель може тільки сам власник території. Він же покинув і недобудову, і країну взагалі.  Як же можна вирішити цю проблему? Саме із цим питанням ми звернулися до міської ради Дніпра. Звідтіля нас перенаправили до головного архітектурно-планувального управління міста. Але там кажуть – такі питання не вирішують.
   Що ж  робити далі мешканцям Перемоги – питання залишається відкритим. А поки що люди й надалі спостерігають за небезпечними забавками, та сподіваються, що ця гра не стане для дітей останньою.