середа, 29 червня 2016 р.

Вихідними у Дніпрі пройшов благодійний забіг «КолорРан»

   Десята ранку – на набережній збираються учасники благодійного забігу «колорран». Мінімальний внесок за участь – п’ятдесят гривень. Всі зібрані гроші підуть на денний табір для дітей позбавлених батьківської опіки.
Активний відпочинок – те, що готують
   Одна із перших, хто прийшов випробувати власні сили у спорті та допомогти дітям – Вікторія. Говорить, біг і так полюбляє, та і кошти на благодійність для малечі збирала не раз. Знає, наскільки така підтримка необхідна.
   А ось Кирило прийшов не сам, привів із собою цілу групу людей – тридцять осіб. Він керівник спортивного клубу з карате. Тож запропонував взяти участь в ColorRun своїм вихованцям та їхнім батькам.
   Говорить, хоч на дворі спека – для здоров’я такий забіг не шкідливий.
   Сорок хвилин на одинадцяту – учасники з посмішками на обличчях стають на розминку. П’ять хвилин вправ і справа доходить до одного з головних компонентів такого забігу. Перед стартом в повітря злітають різнокольорові фарби.
   І ось вже фініш. Перші учасники перетинають його стрічку щонайбільше за десять хвилин. Час тут не заміряють, та хто прийшов перший і зайняв переможні місця – слідкують. Нагородження ніхто не відміняв. Призери діляться враженнями.
   Забіг сподобався не тільки переможцям, учасники теж у захваті.
   ColorRun – відомий закордоном рух. У Дніпрі такий захід пройшов вперше – поділилися організатори. Участь у ньому взяли загалом двісті дев’ять осіб – п’ятдесят з них діти. Зібрати вдалося близько восьми тисяч гривень.