четвер, 23 червня 2016 р.

Ні продажній системі

   В облдержадміністрації провели другу колегію по роботі у системі Прозорро. Електронні торги називають елементом боротьби з корупцією. Та чиновники кажуть, працювати без хабарів звикли далеко не всі.
   Електронні закупівлі – прозорра робота. Наразі Дніпропетровська система онлайн закупівель займає лідируючі позиції. Тут вже зареєстровано більше 20 тисяч лотів. Та працювати за відкритими схемами звикли не всі підприємці. Для того аби торги  контролювати на місцевому рівні проводять спеціальний моніторинг. Контроль здійснюють у два етапи.
   Отже отримав хабар – попрощався з робочим місцем.  Такий кардинальний метод кажуть, застосовуватимуть лише після попередження. Його виноситимуть на спеціальному засіданні. Подібне в області організовують вже друге. Цього разу на колегію підготували три рекомендації на звільнення.
   Безпосередньо на колегії кожен, кого запідозрили у корупції мав можливість пояснити ситуацію. Головна мета таких систематичних зустрічей - викорінити корупцію та підвищити рівень довіри бізнесу до держави.