пʼятниця, 24 червня 2016 р.

Конфлікт з житловими сервісами

 
   Одружили – мене не спитавши. Проте мешканцям майже сімдесяти тисяч квартир у Дніпрі – не до жартів. 17-го червня рішенням останньої сесії міськради  багатоповерхівки, що у Соборному та Індустріальному районах,  передадуть новим балансоутримувачам.
Попередньо не спитавши у мешканців – для них визначили нові КП «Жилсервіс», які обслуговуватимуть їхні будинки. Люди – категорично проти та звернулись з відповідною заявою до прокуратури області.
   Про прийняте Дніпровською міськрадою рішення мешканці багатоповерхівок Соборного та Індустріального районів дізнались із соціальних мереж. Відповідна інформація є і на сайті міськради. Люди занепокоєні: навіщо без попередньої згоди та  дозволу їм призначили нових балансоутримувачів житлового фонду. В Індустріальному районі дома обслуговуватиме комунальне підприємство «Жилсервіс-6», а в Соборному – «Жилсервіс-15».
   Ініціативна група принесла заяву до прокуратури з вимогою розібратись у ситуації. Люди обурені. Висувають різні версії. Але гірше за все, говорять, відсутність інформації: що відбувається насправді.
   У багатоповерхівці Любов Данилівни щойно створили ОСББ. Люди непокояться: комунального підприємства на обслуговування якого поставили їхній будинок на сайті міськради у списку комунальних підприємств просто немає.  
   В обласній прокуратурі пообіцяли допомогти. Заяву прийняли та зареєстрували того ж дня.
   Ще прокурори радять обов’язково звертатись з позовами до суду. Останню інстанцію можні тільки пожаліти, якщо сімдесят тисяч розлючених городян прийдуть шукати справедливості у служителів Феміди.
   У міськраді ситуацію пояснюють по-своєму. Нові жилсервіси 6 та 15  створили аби взяти ситуацію під контроль. Старі ЖЕКИ визнані банкрутами. За словами чиновників будь-яке рішення міськради вони ігнорують та усіляко перешкоджають людям створювати ОСББ.
   За словами чиновника вже  прийняте рішення забрати майно у ЖЕКів-банкрутів та віддати новим жилсервісам, які підпорядковуються міськраді. 
   До речі, на сайті Мін’юсту Україні у єдиному державному реєстрі юридичних осіб значаться два нових жилсервіси 6 та 15. На сайті міськради такої інформації немає. Директор департаменту з питань ЖКГ під час спілкування із журналістами заявив -  готовий зустрічатись з мешканцями багатоповерхівок вже з початку наступного робочого тижня та працювати над вирішенням проблеми.