четвер, 23 червня 2016 р.

Плагіат в передвиборчих програмах та запізнілі обіцянки

   27й виборчий округ спеціалісти називають показовим та передовим у виборі політичних переконань. Адже більшість електорату – молодь та інтелігенція. На проміжних виборах до Верховної Ради за їхні вподобання змагатиметься 61 кандидат. Щоправда цифра не остаточна.
Так, до 4го липня кожен учасник ще зможе зняти свою кандидатуру. Проте аналізувати програми та самих претендентів на крісло народного депутата починають вже зараз. Зокрема за інформацією громадської мережі ОПОРА, 42 кандидати мають вищу освіту, і лише 35 офіційно працевлаштовані. І це зважаючи на те, що внесок за участь у виборах складає аж 14 з половиною тисяч гривень. Ба більше – передвиборчі програми майже половини учасників перегонів – плагіат, кажуть активісти ОПОРИ.
   Як зазначають аналітики – деякі кандидати використовують запізнілі обіцянки, наприклад – залишити місту ім’я Дніпропетровськ. Другі ж виступають з програмами, написаними для виборців інших міст України. Проте така байдужість кандидатів не суперечить закону про вибори. А ось активну агітацію  проводять далеко не всі учасники.
   Та поки кандидати – агітують. Члени дільничних комісій – готуються до виборів на свій лад. Олександр Литвин, розповідає – попередні списки виборців будуть готові вже 4го липня. Тоді ж закликає жителів округу прийти та перевірити своє ім’я та прізвище. Адже протягом тижня ще можна буде внести зміни. Також пан Олександр зазначає фінансування дільниць – недостатнє.
   Проте, як обіцяє голова окружної виборчої комісії, дільниці працюватимуть за будь-яких умов. Нагадаємо, проміжні вибори до Верховної Ради проведуть вже 17го липня.