середа, 22 червня 2016 р.

Дешево та незаконно

   В Дніпрі одразу декілька компаній-перевізників конкурують на маршруті Автовокзал – вулиця Тітова.
Один одного звинувачують в хуліганстві та в перевезенні пасажирів без дозволу департаменту транспорту Дніпровської міськради.
   На ділянці руху від Автовокзалу до вулиці Тітова – зустрічаються одразу декілька маршрутних таксі. Серед них номер 113, 73, 66 та 150. Нещодавно заступник директора АТП, до якого належить маршрут 150 виступив із заявою про тиск конкурентів та перешкоджання руху його автобусів.
   Сергій Натха запевняє, то були конкуренти. Адже, його маршрут найдешевший. За проїзд тут беруть всього 2 гривні.  Тож, він більш популярний серед містян. І 15 маршруток, каже, щоденно перевозять майже 5 тисяч пасажирів. У пошуках правди ми звернулися до міськради. Відповідь – ошелешила. За даними департаменту транспорту та навколишнього середовища, виявляється - маршруту № 150 взагалі не існує. Розпорядженням виконуючого обов’язки міського голови у листопаді його запустили додатково, і всього на декілька місяців. Проте тимчасовий договір з АТП №271 закінчився ще у лютому. І продовжувати домовленості у  міськраді – не планують.
   Ба більше – ціну, в 2 гривні за проїзд, АТП встановило всупереч домовленостям з профільним департаментом. В той час конкуренти мають довгострокові договори і працюють офіційно - запевняють в міськраді. А ось з нелегалами тут обіцяють боротися.
   Проте нині  неіснуючим офіційно маршрутом все ще користуються пасажири. Виходить, що на свій страх і ризик, адже якість і безпеку перевезень ніхто не контролює, тож і технічний стан мікроавтобусів перевірити нікому.