четвер, 30 червня 2016 р.

Скандальний іспит


   У Дніпрі стартував перший етап конкурсу на здобуття посад у регіональному сервісному центрі МВС. Та громадські активісти намагались завадити тестуванню, говорять -  його проводять незаконно.
   Рівно о 9 годині ранку у Дніпропетровському регіональному сервісному центрі МВС розпочинається тестування. Учасникам пояснили як працювати із новою комп’ютерною системою та побажали успіхів. За 40 хвилин кандидати повинні відповісти на 40 питань, що перевірять знання законів. Тож учасники зосередились, аби дати правильну відповідь на кожне питання. Та вже за п’ять хвилин тиша була порушена. У приміщення увірвались активісти, запевняючи, що конкурс проходить незаконно.
   Активісти пояснюють -  невдоволені тим, що іспит проводять без  участі громадськості.
   Та юристи пояснюють: громадські активісти дійсно мають право бути у складі конкурсної комісії. Але відповідний наказ вийшов 17-го червня. Тоді  комісію вже сформували.
   Активісти кажуть: дійсно, заявку про участь у складі конкурсної комісії подавали раніше, аніж Кабмін ухвалив постанову. Але, говорять, громадськість усе одно має бути присутньою на іспиті.
   Та найбільше від цієї ситуації постраждали учасники конкурсу. Говорять, через метушню відволіклись, втратили час та наробили помилок.
   Тестування – лише перший етап. Далі учасники конкурсу проходитимуть співбесіду або ж здаватимуть ще один тест, в залежності від посади, на яку претендують. У своїх силах впевнені, та головне, кажуть, аби наступного разу їм ніхто не заважав.