середа, 1 червня 2016 р.

Українці отримуватимуть менше субсидій


   З травня 2016го року діють нові правила нарахування пільг. Умови їх отримання Кабмін змінив, зокрема, для непрацюючих осіб, студентів, а також для підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку. 
   Тарифи ростуть – пільги меншають. З 1го травня Кабін підняв ціну на газ для населення до ринкового рівня. Для багатьох українців – субсидії лишаються чи не останнім шансом для виживання. Так, зі слів начальника управління соцзахисту, Олександри Довидовської - більше половини мільйона мешканців Дніпропетровщини оформили субсидії впродовж минулого року.    І Незважаючи на закінчення опалювального сезону, щотижня до департаменту звертається близько 2х тисяч українців. Проте з 1го травня 2016 го діють нові правила оформлення пільг.
Зміни торкнулися і підприємців, які обрали спрощену форму оподаткування та є платниками єдиного податку.
   Нині також відомо, що після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії на оплату індивідуального опалення, еквівалентна 100 кубічним метрам природного газу або вартості 150 кіловат електроенергії, залишатиметься на особовому рахунку, а надлишок коштів повертатимуть до бюджету. Перерахунок же субсидій здійснюватиметься автоматично, за виключенням пільг на придбання твердого палива. Адже такі субсидії надаються готівкою і потребують особистого звернення особи до управління.