середа, 1 червня 2016 р.

Обережно, підробка

   27-го травня до управління департаменту протидії наркозлочинності нацполіції надійшла оперативна інформація, щодо діяльності фальшивомонетників. Повідомлялося, що наркозалежні виготовляють грошові підробки.
Поліцейські, не гаючи часу поспішили на виклик.       Фальшивомонетників виявили на продовольчому ринку, де вони і збували псевдо-банкноти.
   В обласному управлінні захисту економіки  повідомляють – з початку року  зареєстровано 27 випадків підробки грошей. Що в 4 з половиною рази більше, ніж рік тому. Проте поліцейські зазначають, суми на які зловмисникам вдалося обдурити державу – не катастрофічні.       Здебільшого фальшивомонетники збувають псевдо-гривні на ринках та у маленьких магазинах, де відсутні детектори банкнот. Аби убезпечити себе від підробок, поліцейські закликають звертати увагу на водяні знаки, захисну стрічку та шершавість купюр. А ось, якщо фальшиві гроші виявили у ваших руках, закликають – не панікувати, а одразу телефонувати за номером 102.
   Правоохоронці нагадують, покарання за виготовлення та збут фальшивих грошей складає від 2х років позбавлення волі, в залежності від тяжкості злочину, кількості купюр та загальної суми збуту фальшивок.