середа, 22 червня 2016 р.

Ювілейна, 10а сесія міськради

   Ювілейна, 10а сесія міськради розпочалася із п’ятнадцятихвилинним запізненням. Далі все за планом - хвилина мовчання за загиблими українськими військовими та гімн України. Одразу переходять до депутатських звернень. Зокрема пропозиція депутата Суханова направити лист до Президента з проханням накласти мораторій на підвищення тарифів - ухвали не дістала.
А ось пропозицію Каміля Примакова, забрати будівлю Індустріального суду і повернути її дитячому садочку № 260 - підтримали одноголосно.
   Далі депутати привітали медпрацівників з професійним святом. Та виділили 1,4 млн гривень на офіційні премії. А ось підтримати лікарню імені Мечникова вирішили з власних коштів. При цьому кожен депутат визначить суму такої допомоги на свій розсуд А ось навколо ПАТ «Дніпрометробуд» розгорілася справжня суперечка. Нині товариство має багатомільйонні заборгованості по заробітній платні. Частину яких міськрада згодилася сплатити. Для цього навіть схему спеціальну вигадали - братимуть кредит у банку під фінансову заставу.
   Проте окремим депутатам сума допомоги в 2 мільйони гривень видалася замалою. Адже борги по зарплатні сягають 9 мільйонів. Інші ж кажуть заборгованість - результат недбалості керівництва компанії і міськрада не несе за це відповідальність.
   Та, незважаючи на довгі дискусії, рішення було прийнято. І вже скоро робітники метро отримають заробітню платню. Також на 10й сесії міськради депутати підтримали програму енергозбереження «Теплий під’їзд», та виділили близько 2х мільйонів на завершення будівництва приміщення для дитячого спортивного закладу «Штурм».