вівторок, 24 травня 2016 р.

На сході знову лунають постріли

   За вихідні до Дніпропетровська доправили 14 поранених бійців. Четверо у край важкому стані. В них міновибухові та кульові поранення. Нині лікарі борються за життя та здоров’я військових.
Сергій – доброволець, на Схід пішов ще у вересні 2014-го. Своє поранення чоловік отримав у Авдіївці. Пригадує, поспішав на допомогу товаришам, по позиціях яких вдарили бойовики. Проте тільки-но вони із напарником вийшли з машини - поруч впав бойовий снаряд.  Нині Сергій у відділенні реанімації лікарні імені Мечникова. Сюди його доправили у понеділок зранку, та вже встигли зробити операцію. Не зважаючи на тяжкі поранення чоловік у доброму гуморі.
   За вихідні до лікарні імені Мечникова доправили 14 поранених бійців. Четверо у край важкому стані. Всім вже зробили операції. Проте – це тільки початок боротьби за здоров’я. Попереду – ще не одне хірургічне втручання. Головний лікар, Сергій Риженко, розповідає -  на війні все вирішує час. Життя бійців залежить від оперативності транспортування до медзакладу.
   Головний лікар стверджує:  нині стан більшості пацієнтів стабілізовано. Проте на бійців ще чекає довгий період лікування та реабілітації.
   Медики також зазначають, військовим щодня потрібна кров для переливання.  Тож, вже цієї п’ятниці 27 травня у лікарні імені Мечникова проведуть день донора. Всіх небайдужих містян запрошують долучитися та подарувати бійцям шанс на одужання.