четвер, 12 травня 2016 р.

Медичний фронт.

   Дніпропетровські лікарі привітали ветеранів з днем Перемоги. Спеціально до свята пам’яті в лікарні імені Мечникова провели повний медичний огляд захисників та дітей війни.
   Майя Іванівна – свідок страшних подій Другої світової. Ділиться, стільки років минуло, та в пам’яті і досі лишилися картини війни. І перші обстріли, і хвилини очікування в холодній землянці, і момент, коли на подвір’я хати впала бомба. Не може забути вона і евакуацію до Уралу. В тій подорожі, каже, втратила сестру.
   Опісля війни на Майю Іванівну чекало важке життя. Чоловік військовий-випробувач загинув. Згодом помер і син. Та жінка не впала у відчай. Нині працює волонтером у центрі для пенсіонерів. Здоров’я, ділиться вона, вже не те, а коштів на повний огляд не завжди вистачає. Тож коли дізналася, що в лікарні імені Мечникова проводять безкоштовне обслідування – дуже зраділа.
   На огляд до лікарні запросили учасників Другої світової та дітей війни. Всього 40 пацієнтів. А консультували ветеранів кращі спеціалісти Дніпропетровська. За необхідності хворих направлять на дообслідування та лікування.
   Нині справжніх ветеранів, які особисто брали участь у бойових діях, залишилося зовсім мало. І здебільшого вони не мають сил, аби дістатися лікарні. Для цієї категорії хворих мечниківці підготували окремі мобільні бригади.
   Огляд ветеранів у лікарні імені Мечникова проводять регулярно, декілька разів на рік. Підтримувати добру традицію планують і надалі.