понеділок, 23 травня 2016 р.

Вперше у Дніпрі

   Із офіційним візитом до нашої області завітала заступник помічника держсекретаря США Бріджит Брінк.
Тут Американська делегація провела низку зустрічей із представниками місцевої та обласної влади.
   Заступник помічника держсекретаря США, Бріджит Брінк у Дніпрі – вперше. Свій день тут розпочинає із зустрічі з головою облдержадміністрації. І одразу зізнається – відвідати Дніпро їй порадив надзвичайний і повноважний посол Джеффрі Пайетт. Пані Брінк також зазначила, що американська сторона чекає на українські пропозиції та готова розглянути дніпровські проекти.
   Валентин Резніченко відзначив -  область працює над створенням інвестиційного клімату. Адже на Дніпропетровщині нині проживає більше 100 тисяч переселенців. І всі вони потребують робочих місць та житла.
   Далі пані Брінк попрямувала до міськради на зустріч із Борисом Філатовим.  Розмову почали із перейменування міста.
   Борис Філатов назвав США стратегічним партнером Дніпра та подякував за підтримку незалежності України. А також додав, що правомірність перейменування міста – є спірним, адже мешканців не спитали, чи хочуть вони, аби Дніпропетровськ змінив свою назву.
   Він також зазначив, що місцева влада зробить все можливе, аби процеси декомунізації минули для мешканців міста безболісно. Далі перейшли до питання децентралізації. Проте – розмову вирішили продовжити за зачиненими дверима.