вівторок, 31 травня 2016 р.

Незламна госпітальєрка Яна Зінкевич пішла під вінець


   27 квітня волонтерка разом із коханим – Максимом Корабльовим одружилися.   Церемонія відбулася вДніпропетровську, у мальовничому місці -  на березі Дніпра.
   Ще з півроку тому лікарі не давали ніяких прогнозів: чи буде жити Яна Зінкевич – але тепер ця незламна дівчина сидить поруч із своїм коханим у весільній сукні. З усмішкою ділиться,  щаслива – адже  відтепер вони чоловік та дружина. 
   Їх об’єднала війна. Наречений Яни, Максим пережив із коханою найстрашніші моменти – аварію, тяжкі операції та тривалі курси реабілітації. Тож, каже Яна, у цій людині впевнена на всі сто відсотків. Ділиться, напередодні весілля навіть не нервувала, адже не покидало відчуття, що все йде так, як і повинно бути.
   Шлюбну церемонію молодята влаштували просто неба, на березі Дніпра. Погода була непередбаченою - тож свято проходило під зливою. Та  дощ у весілля, якщо вірити народним прикметам , добра вісточка  – віщує молодій родині  довге та безбідне життя. Саме цього і бажали молодятам рідні та друзі Яни та Максима. Приєдналася до привітань і мати дівчини. Пані Валентина ділиться, дуже рада за доньку, та її вибір – схвалює. Каже, Максим – надійна людина.
   Найближчим часом молодята мріють поїхати у весільну подорож. Тягне – у гори, ділиться Яна, та, переймається, що не дозволить стан здоров’я. Проте у будь-якому разі, кажуть молодята, головне – це те що вони разом. А це  означає, що вони здолають будь-які негаразди.