середа, 18 травня 2016 р.

Подарунок військовослужбовцям

   Японський позашляховик для волонтерів-добровольців полку «Дніпро-1». Такий подарунок військовослужбовцям зробили дніпропетровські підприємці.
На зібрані 2 тисячі доларів придбали авто в Англії та навіть безкоштовно розмитнили. 
   Сучасний, зручний і такий потрібний автомобіль подарували добровольцям  полку «Дніпро-1». Окрім відмінних технічних характеристик, які має авто, цей японський позашляховик ще й праворульний – військовослужбовці кажуть, це важливий фактор.
   Гроші на подарунок – а саме дві тисячі доларів – зібрали дніпропетровські підприємці на чолі із військовим капеланом полку Дніпро-1. Бізнесмени розповідають, ідея подарувати автівку прийшла після того, як вони самі побачили – на яких машинах доводиться їздити нашим захисникам у зоні АТО. Тож, зв’язалися із англійськими волонтерами , саме вони і допомогли придбати позашляховик, і ось нарешті авто у Дніпропетровську.
   Скільки людей взяли участь у зборі коштів – точно сказати ніхто не може. Так само, як і хто скільки грошей вклав. Підприємці кажуть, кожен пожертвував скільки міг.  Результатом – задоволені.
   Задоволені і самі добровольці. Кажуть, саме така автівка їм і була потрібна. Адже порівняно із тими, на яких доводилось їздити раніше – ця машина має чимало переваг.
   Наразі машина у військовослужбовців полку «Дніпро-1». Там її підрихтують – зроблять корпус міцнішим, та вже за кілька днів випробують у зоні АТО.