пʼятниця, 20 травня 2016 р.

Якісно чи ні?


 Якісно чи ні? Це питання зазвичай важливе для покупця. Та перевірити молоко тепер не проблема. У Дніпропетровську відкрилася сучасна незалежна лабораторія, яка може проводити подібні аналізи.
Новітнє обладнання та висока точність результатів – ось що чекає тут бажаючих здати проби та підтвердити якість свого продукту. 
   Основна ідея створення такої лабораторії – об’єктивна оцінка якості молока. Фахівці запевняють, її робота буде корисна, як для профільних підприємців, так і для покупців.
Вся лабораторія автоматизована, донедавна в Україні таких не було – підкреслили спеціалісти. Зробити на новому обладнанні можна близько двохсот аналізів на годину. А ось обслуговуючого персоналу така техніка майже не потребує – достатньо однієї особи.
   Профінансували проект канадські партнери. Ця лабораторія обійшлася в кілька сотень тисяч доларів. Та загальний проект розрахований на інші цифри.
   Така лабораторія друга в Україні. Першу – кілька місяців тому відкрили у Львові. Фахівці запевняють, на потреби молочного сектору України цього цілком достатньо.