четвер, 26 травня 2016 р.

Децентралізація на Дніпропетровщині

   Децентралізація на Дніпропетровщині –  першочергові завдання та вирішення нагальних питань. У селищі Ювілейне з цього приводу відбулася нарада, у якій взяли участь голови райдержадміністрацій, районних рад та голови об’єднаних територіальних громад області .
Особисто проконтролював процес Геннадій Зубко – віце-премєр-міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.  Детальніше – далі.
   На зустріч із віце-прем’єр-міністром зібралися голови райдержадміністрацій, районних рад та голови об’єднаних територіальних громад області. На думку Геннадія Зубка, децентралізація – одна з найважливіших реформ в Україні, тож нарада з цього приводу проводилась під його керівництвом. Посадовці облдержадміністрації доповідають про стан подій на сьогоднішній день.
   Дніпропетровщина стала першою областю в Україні, у якій була зареєстрована об’єднана територіальна громада. Лідирує наш регіон по процесам децентралізації і зараз. На робочій нараді представники всіх об’єднаних громад мали змогу задати власні питання Геннадію Зубку – їх виявилося чимало. Зустріч тривала близько двох годин, весь цей час віце-прем’єр-міністр роз’яснював основні моменти учасникам наради, та давав поради посадовцям.
   По закінченню робочої наради у райдержадміністрації підписали меморандум з передачі функцій архітектурно-будівельного контролю та дозвільних процедур, що надає право на самостійну забудову території Ювілейній селищній територіальній громаді. Геннадій Зубко каже – це перший випадок в Україні, коли територіальна громада бере на себе такі повноваження, тож, сподівається що це стане прикладом для інших обласних центрів.