четвер, 26 травня 2016 р.

Експозиція подвигу, пам’яті та вічної слави

   В обласному центрі відкрили першу масштабну виставку експонатів з зони АТО. Тут представлені бронетрнспортер, гранатомети та гільзи. Облаштували імпровізований блокпост та інсталяцію Донецького аеропорту.
Острівець пам’яті створили за підтримки обласної влади, волонтерів та військовослужбовців. Шляхами Донбасу пройшла й наша знімальна група.
   Першою зупинкою експозиції став імпровізований блокпост. Тут представлені речі та форма військовослужбовців. Зібрати таке різноманіття допомагали усім світом. До роботи долучилися працівники музею, волонтери та самі військові. Серед них й пан Владислав. Спочатку чоловік пішов на передову в якості волонтера та згодом зі зброєю у руках боронив кордони рідної держави. Говорить, експозицію зробили максимально наближеною до реалій на Сході держави.    Військові речі з відлунням воєнних дій тут на кожному кроці. Загалом в експозицію зібрали більше трьох сотень експонатів. Серед них, як невеликі гільзи так й масштабні об’єкти. Найбільшим експонатом виставки став БТР та інсталяція донецького аеропорту.
   Серед екскурсоводів тут працівники музею та військовослужбовці. Бажаючих пройти шляхами Донбасу було більше двох сотень. Серед відвідувачів не лише дорослі. Діти також з захватом розглядали експонати.
   З початку конфлікту на Сході держави у різних містах Дніпропетровщини з’явилося чимало куточків бойової слави. Ідея створення однієї масштабної виставки з’явилася ще торік.
Виставка подвигу, вічної пам’яті та слави відкрита для всіх бажаючих сім днів на тиждень. Пройти шляхами Донбасу може кожен, вхід вільний.