понеділок, 23 травня 2016 р.

Гроші, сейфи, дітлахи

   До дня фінансового працівника дніпропетровські школярі спробували себе в ролі банкірів. Юні фінансисти вирішували головоломки, шукали чемодан із грошима та навіть побували у справжньому банківському сховищу.
Фінансова грамотність у 21му сторіччі – це не розкіш, а необхідність – кажуть спеціалісти. Адже звичка дитини отримувати бажане - у дорослому віці може вилитися у невміння вірно оцінювати свої фінансові можливості. Навчити дітей користуватися банківськими сервісами вирішили за допомогою спеціальних пізнавальних квестів. Пан Володимир ділиться – привчати дітей розпоряджатися грошима потрібно ще змалечку.
   В ході гри на школярів чекали загадки, головоломки, повчальні майстер-класи, та навіть екскурсія до справжнього банківського сховища. А також можливість потримати у своїх руках декілька мільйонів гривень. Школяр Вадим розповідає – завжди мріяв керувати банківським відділенням. Тож, на екскурсію прийшов, аби дізнатися більше про майбутню професію.
   А ось Микита своє майбутнє пов’язує з дипломатичною нивою. Нині активно вчить іноземні мови. Зізнається, під час екскурсії до сховища відчув себе героєм кінофільму.
   Керуюча напрямком пані Ганна розповідає, квест складено таким чином, аби дітлахи не тільки розважилися, а і дізналися багато корисної інформації.
   Школярі із задоволенням вирішували головоломки та долали випробування. Тож, із легкістю дісталися останнього етапу квесту – і знайшли завітний кейс. Пообіцяли бути чемними та гарно вчитися. Аби одного разу стати справжніми банкірами.