четвер, 26 травня 2016 р.

Дах над головою

   Завдяки іноземним інвестиціям в обласному центрі відремонтували житло для переселенців. Всього чотири будинки. Останній об’єкт закінчили ще у грудні минулого року та наразі будівлі  й досі не передали до комунальної власності міста.
Представники влади говорять, людей заселять тільки-но підготують усі необхідні документи.
   Чотири занедбані медичні заклади міста переобладнали у житло для тимчасово переміщених осіб. Всього підготували чотири сотні місць. Один з об’єктів це будинок по вулиці Лабораторній. Бажаючих розміщуватимуть у кімнатах щонайменше по чотири людини. Тут для них є необхідний мінімум. Ліжка, шафа та кухня на поверсі.
   В першу чергу житло отримають найбільше незахищені версти населення. Це переселенці - інваліди, пенсіонери та багатодітні сім’ї. Сплачуватимуть вони лише за комунальні послуги. Усі кімнати надаватимуть безкоштовно. Хто ж з бажаючих все ж заселиться у відремонтовані будівлі вирішуватиме спеціальна комісія.
   Загалом з окупованих територій переїхало близько тридцяти тисяч людей. Для когось другою домівкою стали модульні містечка, для інших зйомці квартири. Та місцева влада переконує, вже у найближчий час прихисток знайде ще чотири сотні переселенців. А ось для тих кому дах над головою потрібен вже сьогодні пропонують житло в інших містах області.