середа, 4 травня 2016 р.

Атракціони.


   З першого травня у Дніпропетровську стартує новий спільний проект міської влади та підприємців. Всі діти віком до дванадцяти років зможуть безкоштовно користуватися атракціонами для малечі у спеціально зазначені години. 

   Сімнадцять підприємців дніпропетровська та  посадовці зібралися у міськраді та підписали меморандум. У ньому йдеться про безкоштовні години, коли діти зможуть користуватися атракціонами. Каруселі, батути, машинки, паровозики, острівці дитячої риболовлі та мотузкові парки – тепер все це безоплатно доступно на тридцяти восьми майданчиках дніпропетровська.
   Безкоштовно скористатися атракціонами посадовці пропонують і вихованцям дитячих будинків та спец.інтернатів. Для зручності, закликають їхніх керівників зробити заявку заздалегідь. Аби чітко визначитися з днем та часом відпочинку.
   Пані Олена прийшла гуляти з онучками. Старша – Даша, полюбляє стрибати на батуті. Задля цього й приходить до парку атракціонів. Бабуся дівчинки ділиться, ідея з безкоштовними годинами для дітей – їй до вподоби.
   Пані Тетяна теж бабуся. Ділиться, їхня маленька принцеса приходить на атракціони чи й не щодня. А за умови безкоштовного користування такі розваги стануть для малечі більш доступними – впевнена жінка.
   Подобається новий проект і самим підприємцям. Наталя – одна з тих, хто підписав меморандум. Ділиться, їхнє підприємство і раніше не відмовляло в безкоштовному користуванні атракціонами вихованцям з дитячих будинків. Тепер же зможуть допомогти більшій кількості малечі. Запевняє, про фінансові втрати не турбується.
   Безкоштовний доступ до атракціонів буде за графіком. З десятої до тринадцятої години, та з чотирнадцятої до сімнадцятої. У різних точках по-різному. Де, в які дні та о котрій – можна дізнатися на сайті міської ради. Спеціальні позначки будуть і на атракціонах які беруть участь в проекті.