четвер, 12 травня 2016 р.

Рекорд у Дніпропетровську.


   11 травня світ відзначає міжнародний день спортивного орієнтування. На честь свята на всіх континентах десятки тисяч спортсменів влаштували особливі змагання.

   Кмітливість, фізична підготовка та азарт – класичний набір орієнтувальника.  Змагання з цього виду спорту проводять переважно в лісосмугах та у Дніпропетровську до світового рекорду долучилися в парку Глоби. Організатори заходу говорять, цього дня подібна естафета об’єднала спортсменів з усіх шести континентів.
   До естафети долучився й пан Володимир. Спортом чоловік займається зі шкільних років. Розповідає, спочатку була академічна гребля, потім - біг та згодом вибір пав на орієнтування. Вже понад тридцять років чотири рази на тиждень він долає по 3- 5 кілометрів.
   У заході взяли участь, як досвідченні спортсмени так й початківці. З азартом в очах на свої перші змагання прийшов й Максим. У спорті хлопчик нещодавно тому перед стартом говорить, усі правила завчив на пам’ять.
   Загалом змагання розділили на дві частини. На бувалих спортсменів чекала дистанцію у два з половиною кілометри по території парку Глоби.
   А ось фіксувати пройдену дистанцію учасники будуть з допомогою електронних чипів, які кріпляться на зап’ястя.
   Впродовж трьох годин учасники виконували завдання  та долали дистанції.  Комусь для цього знадобилось двадцять хвилин іншим година – півтори. Та незважаючи на це спортсмени говорять, у цих змаганнях головне не перемога. Адже у міжнародний день спортивного орієнтування вони долучилися до масштабної акції.