середа, 11 травня 2016 р.

Незвичний урок фізкультури.

   В гості до учнів однієї зі шкіл Дніпропетровська завітали футболісти ФК «Дніпро» - і спробували себе в ролі вчителів.
Такі тренування стали результатом меморандуму, що підписала міськрада з футбольним клубом.
   Сонце і дощ – та мінлива погода для уроку фізичної культури не перешкода. Тим паче, коли у гості до школярів приїхав капітан футбольної команди Дніпро Руслан Ротань. Діти в захваті: фотографуються та беруть автографи. Але не забувають і про основний меседж зустрічі – тренування.
   Данило займається футболом вже п’ять років, тож заняття зі справжніми фахівцями хлопцю до душі. Говорить, спочатку й не вірив, що до школи приїдуть імениті спортсмени. Та все ж – мрія здійснилася. Запевняє, завдання спеціалісти ставлять складні, але цікаві.
   Сам Руслан Ротань розповідає, йому, як будь-якому спортсмену стати вчителем фізкультури не важко. Тим паче, коли урок присвячений футболу. Ділиться, які вправи тренерський склад підготував для малечі.
   Руслан пояснює, ефективніше за все починати заняття футболом років з шести. І часу на тренування не жаліти – по годині три-чотири рази на тиждень. Сподівається, такі заняття заохотять дітей до спортивного способу життя.
   Цей урок – пілотний у проекті міськради. На майбутнє запланували проводити подібні двічі на тиждень. Ще двічі – організовуватимуть автограф-сесії з футболістами Дніпра.