вівторок, 31 травня 2016 р.

Меморіальний стенд на честь героя


   У Новокайдацькому палаці дітей та юнацтва відкрито меморіальний стенд для одного з найкращих синів Дніпропетровська. 18-го лютого у шпиталі Селідово помер від ран наш земляк  - один з бійців АТО – Дмитро Решетняк.
Молодому хлопцю було  лише 23 роки… На честь героя родичі та близькі відкрили меморіальний стенд.
   Новокайдацький палац дітей та юнацтва – тут Дмитро Решетняк цілих 10 років танцював у ансамблі «Забавки». І саме тут на його честь було відкрито меморіальний стенд. На цих світлинах практично всі моменти життя Дмитра Решетняка. Хоч і коротке, проте гідне та яскраве. Він підірвався на міні, проте встиг прикрити собою свого бойового товариша.     Внаслідок вибуху Дмитру відірвало обидві ноги. Коли його доставили у госпіталь, його стан медики оцінили, як критичний. Хлопець до останнього благав медиків нічого не розповідати матері, не хотів робити їй боляче…
   Дмитро  закінчив школу з золотою медаллю, поступив до університету, а після навчання – отримав повістку і пішов воювати. Але, на жаль, повернутися назад йому не судилося.
   Ансамбль «Забавки», в якому Дмитро був одним з провідних танцюристів, підготував на честь героя пам’ятний концерт. Близькі та знайомі Дмитра згадували якою гарною людиною він був, читали вірші,  та ділились спогадами.  Проте ніхто так не пам’ятатиме Дмитра, і не горюватиме за ним так, як його рідна мати. Втрата єдиного сина – величезна трагедія.
   Завітав вшанувати пам'ять загиблого бійця і Отець Дмитро – священнослужитель, який опікувався полком «Дніпро-1».
   Скорботно усвідомлювати, що кращі сини України йдуть з життя передчасно. Проте, гідна пам'ять завжди буде зберігати їхні посмішки у наших серцях.