четвер, 26 травня 2016 р.

Відпочинок на березі моря

   Сорок п’ять дітей бійців АТО поїхали до Хорватії. Там малеча зможе тиждень купатися та загоряти.
   З посмішками на обличчях та валізами в руках. Так від самого ранку на залізничному вокзалі у Дніпропетровську малеча чекає на поїзд. Це діти бійців АТО їдуть відпочивати та оздоровлюватися до Хорватії.
Серед них і Даша. Ділиться, своїми планами на поїдку. Татко дівчинки досі в зоні АТО. Розповідає, разом з мамою дуже за ним сумують. Часто телефонують та з нетерпінням чекають його повернення.
   Їде відпочивати і Влад. За кордоном ще не був, бо зазвичай проводить канікули  на терЕнах рідної країни. Коли дізнався, що є можливість побувати в іншій країні – дуже зрадів. Хлопець вважає, відпочинок у Хорватії буде не тільки цікавим, але й корисним.
   Діти беруть речі і йдуть до перону. Попереду прощання з батьками. Сніжана та її мама Вероніка часу не гають. Останні хвилини не можуть відірватися одна від одної. Адже бути порізно не звикли.
   А ось пан Микола щасливий дідусь, проводжає аж двох принцес – Сашу та Єву. Говорить, дівчатка самостійні, тож за них спокійний.
   Загалом на відпочинок їде сорок п’ять дітей. Аби покупатися, позагоряти та поспілкуватися з однолітками у них буде тиждень.