вівторок, 17 травня 2016 р.

Профілактика розлучень.

   За статистичними даними Україна займає 3 місце в Європі за кількістю розлучень. У міжнародний день сім’ї Благодійна організація «Крок з надією» організував соціальний проект «Не дай себе розлучити».
У парку Шевчнка пройшли флешмоб, квести та фотовиставка для подружніх пар.
   Він із Донецька, вона з Ашхабада. Познайомились і створили сім’ю в Україні. Євген та Белла разом уже 20 років. На святі сім’ї вони не просто гості, а відповідальні на станції «Пошта кохання». Подружжя говорить, такі проекти корисні та потрібні.
  Ще одна пара з задоволенням долучилася до проведення свята. Їх станція «Мова кохання». Це Володимир та Наталя. У подружньому життя вони 19 років. Кажуть, усе починається з сім’ї. Щодо сьогоднішнього заходу діляться враженнями.
   Територія парку перетворилася на містечко для родини. Арка кохання, фотовиставка, квести, лекції просто неба та дитяча зона. А ще столики для романтичних побачень. Тут будь-яка пара може сісти та просто поговорити. Координатор заходу каже, розмови так потрібні кожному подружжю.
   Координатор заходу каже, ціль заходу навчити людей вирішувати сімейні проблеми. Тільки б не було розлучень.
   І на останок  відбувся парад пар-довгожителів. Це люди одружені більше ніж 20 років. Таких на захід прийшло - одинадцять. Вони поділилися своїм досвідом та дали поради молодим подружжям.