вівторок, 24 травня 2016 р.

Фронтова музика

   У Дніпрі відбувся гала-концерт фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Автори творів - військові, а всі пісні, що народилися в зоні бойових дій, сповнені оптимізму та патріотизму.
Більшість хлопців співали про рідних та любов до батьківщини.
   Ще у 2014-му Володимир пішов захищати нашу батьківщину до зони АТО, зараз – служить за контрактом. Чоловік розповідає, писати – його хобі. Тож на фестивалі представив на розсуд публіки своє творіння – пісню з назвою «Не сумуй». Народилася вона на 29 блокпосту Луганської області, а присвятив її військовослужбовець матері та коханій дівчині.
   У фіналі фестивалю на розсуд публіки представили 20 пісень-переможців. Військовослужбовці  з різних куточків країни – кожен заспівав про власні думки і почуття, та розповів свою історію.
   Ідея такого фестивалю зародилася у військовослужбовців ще декілька місяців тому. Свою підтримку в організації заходу надала Дніпропетровська облдержадміністрація.  Учасники фестивалю довели своїми виступами: українці – найспівочіша нація, а музика супроводжує людей  протягом усього життя. Бажаючих виступити було чимало  – але журі обрало тільки найкращих.
   У журі діляться, обирати кращі пісні було досить важко, адже сподобалися абсолютно всі. Нехай більшість хлопців – аматори, та на великій сцені побували вперше, головне – що кожна з них щира.
   Вподобали таку музику і глядачі, кожного виконавця зустрічали гучними оваціями. Організатори діляться, цей фестиваль проводять у Дніпрі не в останнє, та вже у найближчому майбутньому планують записати збірку пісень, народжених в АТО.