понеділок, 23 травня 2016 р.

Велику підготовку розпочато

   Вже незабаром відкриється купальний сезон. Тож фахівці займаються підготовкою та перевіркою пляжів.
В області цьогоріч планують відкрити дванадцять пляжів. Три з них у Дніпрі. Два – У Кривому Розі. Спочатку всю необхідну підготовку проводять відповідальні за них комунальники. Коли території приведуть до ладу – подають запит на перевірку до новоствореної держпродспоживслужби, яка нині виконує функції колишньої санітарної. Поки в активну фазу підготовки вступили ще не всі пляжі.
   Показники, які перевірятимуть спеціалісти, аби дозволити відкриття пляжів ті, що і зазвичай. Фахівці запевняють, нічого нового зі створенням іншої служби контролю не з’явилося.
   На кожному пляжі згідно вимогам повинні бути рятувальники. На кожному посту – не менше двох осіб. Відкриття пляжів неможливе і без попередньої перевірки на дотримання там техніки безпеки.
   Відкриття пляжного сезону на Дніпропетровщині запланували на перше червня. Що цікаво, при оздоровчих закладах за нормами на одну людину розраховано два з половиною квадратних метри пляжної території. На відкритих зонах відпочинку цей показник не контролюється.