середа, 18 травня 2016 р.

Не пройти не проїхати


   Мафи на  вулиці Боброба блокують рух автівок вже понад 7 років. Жодна спец техніка заїхати на вулицю просто не може.
 Городяни кажуть, забудови нерідко стають причиною нещасних випадків.
   Свою історію поділилась й пані Елеонора.  Жінка розповіла, на початку травня у її чоловіка стався інфаркт. Карета швидкої приїхала вчасно та під’їхати до будинку так й не змогла, адже дорогу заблокували численні торгівельні точки.   
   Та заблокований рух транспорту - то не єдина проблема. Місцеві кажуть, торгівельні бокси розмістили на важливих міських комунікаціях. 
   Городяни не одноразово скаржилися на ці незаконні забудови. Оббивали пороги різних інстанцій, подавали до суду. Процеси хоч й вигравали, та віз, говорять, і нині там. 
   На цьому імпровізованому ринку працює понад дві сотні людей. Продавчині кажуть, мають навіть офіційне працевлаштування та сплачують податки. Люди бідкаються - коли ринок демонтують, не знають, куди себе подіти. 
   27 –го  квітня на сесії міської ради вирішили – мафи на вулиці Боброва все ж демонтують. Близько трьохсот метрів проїзної частини звільнять від незаконних торгівельних точок 
   Наразі кіоскери отримали перше попередження. Впродовж тижня вони мають прибрати свої мафи самостійно. У іншому випадку кіоски демонтують у примусовому порядку.