понеділок, 16 травня 2016 р.

Допомога від Німеччини.

  У Дніпропетровську переселенці отримали гуманітарну допомогу від Німеччини. Це спеціальні картки, за якими вони зможуть протягом 5 місяців купувати найнеобхідніші товари.
У рамках програми таку допомогу отримають більше семисот  сімей.
   Пані Анна разом зі своєю родиною через війну вимушена була переїхати зі свого рідного Донецька до Дніпропетровська. Розповідає, на новому місці зіштовхнулась з багатьма негараздами: складно було знайти житло, роботу. Та навіть, коли  облаштувались,  проблем менше не стало. Родина має шістьох дітей, поставити всіх на ноги дуже важко -  особливо у новому місті – жаліється жінка. Тож будь-яка допомога сім’ї дуже необхідна.
   Гуманітарна допомога від Німеччини являє собою картки, за якими люди зможуть купувати найнеобхідніші товари в одній із торгових мереж Дніпропетровська. На їхні рахунки протягом п’яти місяців надходитимуть кошти, з розрахунку 660 гривень на людину.  На ці гроші  переселенці зможуть придбати продукти харчування, побутову хімію та інше.
   Гуманітарну допомогу отримають понад сімсот родин. Бюджет проекту обмежений, тому картки, у першу чергу, одержать ті, хто найбільше потребує підтримки .
   Проект реалізують вже другий рік поспіль у Дніпропетровській та Харківській областях, а  також у Першотравенському районі.  Зупинятись не збираються, Німеччина планує й надалі допомагати вимушено-переміщеним особам.