понеділок, 25 квітня 2016 р.

Депутати у спортивному залі.

   У Дніпропетровську відбувся фінал спартакіади між самоурядовцями області. 8 команд, серед яких були представники міськ-сіль-та райрад змагалися між собою у різних видах спорту, та боролися за почесний приз – участь у всеукраїнських перегонах.
   Сесійні зали та робочі кабінети – саме так проходять будні цих людей.  Та цього дня краватки та ділові костюми депутати змінили на спортивну форму. Кажуть , спорт - це життя, а спартакіада – чудова можливість відпочити і тілом, і душею.
   Команди змагалися між собою у різних видах спорту. Наразі – фінал спартакіади, грають у волейбол. Перегони видалися запеклими  та напруженими – розповідають самі учасники, емоцій не приховати.
   Спартакіада між депутатами області проходить у Дніпропетровську  вже вп’яте. Та, за словами організаторів, ці змагання особливі – цьогоріч учасники перегонів проявили себе як ніколи активно.
   Головне – не перемога, а участь – вже звичні слова для спортсменів. Та депутати кажуть - програвати не звикли.  І навіть після поразки не втрачають бойовий дух.
   Результати перегонів учасники  дізнаються по завершенню спартакіади. Команда переможців представлятиме нашу область на всеукраїнських депутатських змаганнях, які відбудуться вже у червні.